קצת השראה מהאוסטרלים

אז, לא הרבה יודעים את זה, אבל יש תעשיית עיצוב ענפה ופורחת שם ביבשת הרחוקה דאון אנדר. האוסטרלים, ובפרט מעצבי הפנים האוסטרלים מצטייניםביצירת חללים שנראים לכאורה קז’ואלים בעיצוב ובסטיילינג שלהם, אבל יש בהם כל כך הרבה מעבר.

קיימות הרבה השפעות סקנדינביות ואירופאיות בעיצוב האוסטרלי, ויחד עם זאת נראה שהרבה מהסגנון שנוצר בקרב אנשי המקצוע המקומיים הוא שילוב של הקלילות ומזג האוויר הנעים של היבשת יחד עם השפעות ברורות של הטרנד הסקנדינבי של צמצום, מונוכרומטיות, חומרים טבעיים וארציים, טקסטורות עשירות, קווים ישרים ועוד.

הנה כמה חשבונות אינסטגרם של אוסטרלים מוצלחים במיוחד ששווה לעקוב אחריהם:

 

the_stables@

קת’רין הגארתי. אהובת לבי. כל מה שהיא משחררת תחת ידה הוא זהב. יופי צרוף. קת’רין בעיקר מצלמת תמונות יפיפיות של הבית שלה, שהן כל כך אסתטיות ונקיות שבא ללקק את המסך.

 

 

thebeachpeople@

דה ביץ’ פיפל, חברה אוסטרלית שבסיסה בסידני ומייצרת מגבות, WAIT FOR IT, עגולות! לפחות זו ההתמחות שלהם, כי הם גם מייצרים עוד המון דברים יפים. והחשבון שלהם משקף את כל היופי הזה, ובעיקר את הנוכחות של האלמנט הימי כמובן. כל הצילומים טבועים בגוונים עדינים ומרהיבים של כחול אקווה וטורקיז. אני מודה שתמיד הייתי טיפוס של יורט בשלג יותר מאשר בטן גב בתאילנד אבל האימג’ים הסופר דופר מהודקים שמייצרת החברה כל כך מושכים שנוצרת תחושה רומנטית וגעגועים אוטומטיים למרחבים הכחולים של הים.

 

oh.eight.oh.nine@

החשבון המהמם הזה שייך לבלוגרית/ צלמת/ סטיילסטית המוכשרת להחריד טרינה לייל ׁ(Tarina Lyell) מפרת’. לייל היא גם אמא שמצלמת את החדרים של הילדים שלה ללא הפסקה, וכמובן שהחדרים שלהם לא היו מביישים את אלה של יורשי העצר של בית המלוכה הדני.

ללייל יש מגע קסם והיא דואגת לשמור על פלטת צבעים מצומצמת אבל החללים שלה עדיין מרגישים נעימים וחמים ולא סתם יש לה למעלה מרבע מיליון עוקבים.

הבלוג שלה מציע גם הוא ערמות של השראה וסטייל לכל חלל בבית במיוחד בכל מה שקשור בחדרי ילדים.

Recent Posts
0